HRG3216P-1050-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HRG3216P-1050-D-T5
JLCPCB Part #
C1719629
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS