HRG3216P-1050-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1050-B-T1
JLCPCB Part #
C4134110
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS