HRG3216P-1000-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HRG3216P-1000-B-T5
JLCPCB Part #
C4330326
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS