X5-90XSMDT
Extended
Manufacturer
SURGING
MFR.Part #
X5-90XSMDT
JLCPCB Part #
C527160
Package
SMD,5x4.2mm
Description
-40℃~+90℃ 1pF 2 4.2mm 500V 5kA 5mm 5mm 90V ±20% SMD,5x4.2mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS