WLRSV4032-511K
Extended
Manufacturer
SURGING
MFR.Part #
WLRSV4032-511K
JLCPCB Part #
C2959792
Package
SMD
Description
1.5kA 250mW 320V 33J 415V 510V SMD Varistors ROHS