SX60-75XSMDT
Extended
Manufacturer
SURGING
MFR.Part #
SX60-75XSMDT
JLCPCB Part #
C527161
Package
SMD,6.2x4.2mm
Description
0.8pF 2 4.2mm 5kA 6.2mm 6.2mm 700V 75V ±20% SMD,6.2x4.2mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS