SX60-230XSMDT
Extended
Manufacturer
SURGING
MFR.Part #
SX60-230XSMDT
JLCPCB Part #
C5154995
Package
SMD
Description
-40℃~+90℃ 1pF 230V 4.2mm 5kA 6.2mm 6.2mm 700V ±20% SMD Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS