SX51-800X
MFR.Part #
SX51-800X
JLCPCB Part #
C527112
Package
Plugin,D5.5xL6mm
Description
-30℃~+85℃ 1.5kV 1pF 2 5.5mm 5kA 6mm 800V ±20% 插件,D5.5xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS