SX51-470X
MFR.Part #
SX51-470X
JLCPCB Part #
C527110
Package
Plugin,D5.5xL6mm
Description
-30℃~+85℃ 1.1kV 1pF 2 470V 5.5mm 5kA ±20% 插件,D5.5xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS