SX50-800X-SG
MFR.Part #
SX50-800X-SG
JLCPCB Part #
C527171
Package
SMD,6x5.5mm
Description
-30℃~+85℃ 1.5kV 1pF 2 5.5mm 5kA 800V ±20% SMD,6x5.5mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS