SGSLVU2.8-4
Extended
Manufacturer
SURGING
MFR.Part #
SGSLVU2.8-4
JLCPCB Part #
C5154997
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 2.8V 24uA 3V 3pF 400W@8/20us 8.5V、15V Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOP-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS