20D271KJ
Extended
Manufacturer
SURGING
MFR.Part #
20D271KJ
JLCPCB Part #
C2839533
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.5nF@1kHz 127J 175V 1W 225V 270V 455V 6.5kA 插件,P=10mm Varistors ROHS