VUJ102M1ETR-1621S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
VUJ102M1ETR-1621S
JLCPCB Part #
C3829949
Package
SMD,D16xL22mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 1000uF 16mm 1A@100kHz 22mm 25V ±20% SMD,D16xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS