VE-101M1VTR-0810S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
VE-101M1VTR-0810S
JLCPCB Part #
C3828950
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 100uF 2000hrs@85℃ 252mA@120Hz 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS