RXW471M1HBK-1320S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RXW471M1HBK-1320S
JLCPCB Part #
C5112806
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5A@100kHz 12.5mm 22mm 470uF 50V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS