RXK222M1CBK-1620S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RXK222M1CBK-1620S
JLCPCB Part #
C5112749
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1.485A@120Hz 16V 16mm 2200uF 22mm 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS