RUA471M1EBK-1620S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RUA471M1EBK-1620S
JLCPCB Part #
C5112731
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-40℃~+130℃ 16mm 22mm 25V 3000hrs@130℃ 470uF 7.5mm 902mA@120Hz ±20% Plugin,D16xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS