RUA471M1CBK-1325S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RUA471M1CBK-1325S
JLCPCB Part #
C5112730
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-40℃~+130℃ 12.5mm 16V 27mm 3000hrs@130℃ 470uF 5mm 806mA@120Hz ±20% Plugin,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS