RUA100M1HBK-0811S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RUA100M1HBK-0811S
JLCPCB Part #
C5112717
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+130℃ 10uF 13mm 2000hrs@130℃ 3.5mm 50V 84mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS