CMPPAC310V334K22.5S8
MFR.Part #
CMPPAC310V334K22.5S8
JLCPCB Part #
C3298991
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 310V 330nF X2 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS