CMPPAC310V105K15S6
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
CMPPAC310V105K15S6
JLCPCB Part #
C3297044
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 310V X2 Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS