GAQY221R2S
Extended
Manufacturer
SUPSiC
MFR.Part #
GAQY221R2S
JLCPCB Part #
C22385176
Package
SOP-4-175mil-2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2V 2.5kV 250mA 3.3Ω 30us 30us 500mW 50mA 60V AC,DC One normally open: 2A (SPST-NO) SOP-4-175mil-2.54mm Solid State Relays (MOS Output) ROHS