VND5T100AJTR-E
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
VND5T100AJTR-E
JLCPCB Part #
C2688487
Package
LSOP-12-150mil
Description
-40℃~+150℃ 100mΩ 2 30A 8V~36V Active High High Side Switch Short-Circuit Protection(SCP)、Over Voltage Protection、Undervoltage Protection(UVP)、Overcurrent Protection(OCP)、Over Temperature Protection LSOP-12-150mil Power Distribution Switches ROHS