STU6NF10
MFR.Part #
STU6NF10
JLCPCB Part #
C2971216
Package
IPAK
Description
-65℃~+175℃ 1 N-channel 100V 14nC@10V 250mΩ@10V 280pF 30W 4V 6A N-Channel IPAK MOSFETs ROHS