ESDA25B1RL
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
ESDA25B1RL
JLCPCB Part #
C2969928
Package
SOIC-8
Description
150W 20pF 24V 25V 25V 2uA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOIC-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS