1.5KE350CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE350CA
JLCPCB Part #
C132965
Package
DO-201
Description
1.5kW 1uA 299V 350V 4A@8/20us 618V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS