ST98-12-C80
Extended
Manufacturer
STEIPU
MFR.Part #
ST98-12-C80
JLCPCB Part #
C48687534
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 12V 15ms 15ms 16V@DC 60A@14VDC、80A@14VDC 80A 90Ω One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy Plugin Automotive Relays ROHS