ST90-1A-12S,046
Extended
Manufacturer
STEIPU
MFR.Part #
ST90-1A-12S,046
JLCPCB Part #
C48687504
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10ms 12V 15ms 277V@AC 30A@250VAC、40A@30VDC 40A Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS