ST140-16-1CF/DC12V
Extended
Manufacturer
STEIPU
MFR.Part #
ST140-16-1CF/DC12V
JLCPCB Part #
C5444756
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 10ms 12A 12V 15ms 16A@30VDC、16A@277VAC 270Ω 30V@DC、277V@AC 530mW One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件 Power Relays ROHS