SCH-T90-1A-12S
Extended
Manufacturer
STEIPU
MFR.Part #
SCH-T90-1A-12S
JLCPCB Part #
C771757
Package
插件,31.8x27mm
Description
-55℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10ms 12V 15ms 160Ω 30A 30A@250VAC 30V@DC、250V@AC 900mW Silver Alloy 插件,31.8x27mm Power Relays ROHS