134-1A-12D
Extended
Manufacturer
STEIPU
MFR.Part #
134-1A-12D
JLCPCB Part #
C771759
Package
插件,19.8x9.9mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10A 10ms 12V 200mW 20ms 30V@DC、277V@AC 5A@30VDC、5A@277VAC 720Ω Silver Alloy 插件,19.8x9.9mm Power Relays ROHS