NP05-2A66-500-220
Extended
Manufacturer
STANDEXMEDER
MFR.Part #
NP05-2A66-500-220
JLCPCB Part #
C1561358
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 100us 200V@DC、200V@AC 500mA 500us 5V Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) 插件 Reed Relays ROHS