KT24-1A-40L-THT
Extended
Manufacturer
STANDEXMEDER
MFR.Part #
KT24-1A-40L-THT
JLCPCB Part #
C1524800
Package
DIP,10.2x30.2mm
Description
-40℃~+100℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1A 1kV@AC、1kV@DC 24V DIP,10.2x30.2mm Reed Relays ROHS