DIP24-2A72-21D
MFR.Part #
DIP24-2A72-21D
JLCPCB Part #
C1524806
Package
DIP,7x19.3mm
Description
-20℃~+70℃ 100us 1A 200V@DC、200V@AC 24V 500us Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) DIP,7x19.3mm Reed Relays ROHS