SCBYS12X00000YERK
Extended
Manufacturer
SST
MFR.Part #
SCBYS12X00000YERK
JLCPCB Part #
C36493900
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 12MHz 12pF ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS