SCBXS27X00000EERJ
Extended
Manufacturer
SST
MFR.Part #
SCBXS27X00000EERJ
JLCPCB Part #
C36493897
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 22pF 27MHz ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS