TVS51SMCP30-B
MFR.Part #
TVS51SMCP30-B
JLCPCB Part #
C49207456
Description
-55℃~+150℃ 2uA 36.4A 3kW@10/1000us 51V 62.7V 82.4V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS