SFN-2210-1220-35P10
MFR.Part #
SFN-2210-1220-35P10
JLCPCB Part #
C2693576
Package
Plugin,D=22mm
Description
-20℃~+70℃ 10.3mm 10mm 2.5kHz 22mm 30V 5V 5mA 85dB Passive (Externally Driven) Piezoelectric Through-hole 插件,D=22mm Buzzers ROHS