SFN-1255-0540-16P6.5
MFR.Part #
SFN-1255-0540-16P6.5
JLCPCB Part #
C424397
Package
Plugin,D=12.5mm
Description
-20℃~+70℃ 12.5mm 4kHz 5mA 6.5mm 6mm 80dB Passive (Externally Driven) Piezoelectric Through-hole 插件,D=12.5mm Buzzers ROHS