SFN-1207PA7.6
Extended
Manufacturer
S&S
MFR.Part #
SFN-1207PA7.6
JLCPCB Part #
C360605
Package
Plugin,D=12.6mm
Description
-20℃~+70℃ 12.6mm 4kHz 5V 5mA 7.5mm 7.6mm 80dB Passive (Externally Driven) Piezoelectric Through-hole 插件,D=12.6mm Buzzers ROHS