SRYH.1265.YF6R8MT00
MFR.Part #
SRYH.1265.YF6R8MT00
JLCPCB Part #
C5122950
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
11.5A 14mΩ 18A 6.8uH ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS