SRYH.1265C.YF150MT00
MFR.Part #
SRYH.1265C.YF150MT00
JLCPCB Part #
C5123026
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
12A 15uH 30mΩ 7A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS