SRYH.1050.YF2R2MT00
MFR.Part #
SRYH.1050.YF2R2MT00
JLCPCB Part #
C5122915
Package
SMD,11x10mm
Description
17A 2.2uH 20A 6.86mΩ ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS