SRYH.1040.YF6R8MT00
MFR.Part #
SRYH.1040.YF6R8MT00
JLCPCB Part #
C5122909
Package
SMD,11x10mm
Description
10A 25mΩ 6.8uH 7A ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS