SRYH.1040C.YF6R8MT00
MFR.Part #
SRYH.1040C.YF6R8MT00
JLCPCB Part #
C5123008
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10A 25mΩ 6.8uH 8.5A ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS