SRYH.0650.YF150MT00
MFR.Part #
SRYH.0650.YF150MT00
JLCPCB Part #
C3007723
Package
SMD,7.6x6.6mm
Description
15uH 3.5A 5A 85mΩ ±20% SMD,7.6x6.6mm Power Inductors ROHS