SRYH.0650.YF100MT00
MFR.Part #
SRYH.0650.YF100MT00
JLCPCB Part #
C3007722
Package
SMD,7.6x6.6mm
Description
10uH 4.5A 5.5A 60mΩ ±20% SMD,7.6x6.6mm Power Inductors ROHS