SRYH.0650C.YF4R7MT00
MFR.Part #
SRYH.0650C.YF4R7MT00
JLCPCB Part #
C5122997
Package
SMD,7x6.6mm
Description
25mΩ 4.7uH 6A 8A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS