SRYH.0650C.YF2R2MT00
MFR.Part #
SRYH.0650C.YF2R2MT00
JLCPCB Part #
C5122995
Package
SMD,7x6.6mm
Description
11A 12.5mΩ 2.2uH 9A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS