SRYH.0650C.YF150MT00
MFR.Part #
SRYH.0650C.YF150MT00
JLCPCB Part #
C5123000
Package
SMD,7x6.6mm
Description
15uH 3.1A 4A 85mΩ ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS